Dlaczego my

kilka słów o zespole ITS

Łączy nas reklama - to nie tylko slogan, ale też dobre podsumowanie naszej firmy. Tu nie ma miejsca na daty i suche fakty. Naszą przestrzeń wypełnia dobra energia, chęć do działania i… zapach kawy. 

 

Każdy z nas ma doświadczenie, które wykorzystuje po to, by tworzyć ciekawą i przede wszystkim skuteczną reklamę. Z chęcią realizujemy zlecenia małe, nie boimy się tematów dużych. 


Projekt, marketing, wiedza techniczna, kreatywność i otwartość na nowe - to kombinacja, która daje nam napęd do działania, a klientom oczekiwane efekty. 

Fundamentem wszystkich działań jest jednak rozmowa - jesteśmy otwarci nie tylko jako biuro, ale i zespół ludzi, którzy chcą i potrafią wysłuchać klienta.

ITS to:

Ania G. - z powodzeniem odnajduje się w świecie wirtualnym. Strony internetowe, social media czy narzędzia Google to jej pole działania. 


Gosia - potrafi z kropki i kreski wyczarować ciekawy projekt graficzny. Zna niuanse techniczne i na wszystko znajdzie sposób.


Tina - dziki entuzjazm na widok każdego, kto nas odwiedza. Zajmuje zaszczytne miejsce przy grzejniku. Można ją głaskać. Prosimy nie dokarmiać :)


Michał - świetnie radzi sobie zarówno przy tworzeniu projektów graficznych, stron internetowych, jak i przy produkcji reklam. Nasz firmowy barista.


Tomek - nasz główny strateg i wizjoner, spec od IT i fotograf w jednym. Kiedy nie organizuje i nie usprawnia nam pracy, tworzy strony internetowe.