O nas:

Ania

Tomek

„Nic dwa razy się nie zdarza” pisała Wisława Szymborska. Kiedy pod koniec 2017 roku pojawiła się możliwość wzięcia ITS pod swoje skrzydła, podjęliśmy decyzję błyskawicznie. Ciekawi nowych wyzwań, postawiliśmy wszystko na jedną kartę wkraczając w świat poligrafii i reklamy w lutym 2018. Ten krok stanowił doskonałe uzupełnienie działalności w zakresie tworzenia www, którą prowadzimy od 2010 roku pod szyldem Studio Przy Lesie. 


I tak oto pojawiliśmy się w biurze w Kamionkach razem z naszą bokserką Tiną. Rok 2018 to dla nas rok wielkich zmian - kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu Studia Przy Lesie przenieśliśmy na grunt nowej firmy. Zorganizowaliśmy ją po swojemu, co wymagało wielu trudnych decyzji. 


Mamy głowy pełne pomysłów i pokłady pozytywnej energii. Poligrafia okazała się przyjaznym terytorium, choć nie odkrytym przez nas do końca. I właśnie ta świeżość spojrzenia jest naszym atutem. Działamy z entuzjazmem. 


Chcemy iść własną drogą i nie powielać utartych schematów. 

Cieszymy się ze wszystkich sukcesów, ale umiemy też stawić czoła sytuacjom trudnym. 


Ania Gratkowska ITS Poligrafia Reklamowa

Ania Gratkowska

Tomek Gratkowski ITS Poligrafia Reklamowa

Tomek Gratkowski

Jeśli szukasz przyjaznej firmy, która nie tylko wydrukuje wizytówki czy stworzy stronę internetową, ale przede wszystkim wysłucha Cię i doradzi w kwestii działań reklamowych, wpadnij do nas do biura. 


Ania & Tomek Gratkowscy

Tina

Tina