Projekty graficzne

& LOGO

Dobrze zaprojektowane logo sprawi, że Twoja marka będzie rozpoznawalna na pierwszy rzut oka, a materiały reklamowe będą miały wspólny mianownik. Zaprojektujemy dla Ciebie logo, które będzie dobrze prezentować się zarówno na wizytówce, jak i na billboardzie.

Jak działamy

Rozmawiamy - opowiedz nam o swojej działalności. Kim są Twoi klienci, jaki wizerunek chcesz osiągnąć, jakie wrażenie wywołać na grupie docelowej? Istotne są Twoje oczekiwania oraz preferencje kolorystyczne. Na podstawie uzyskanych informacji zaczniemy proces projektowania.

Przedstawimy nasze propozycje, a kiedy jedna z nich przypadnie Tobie do gustu, dokonamy ewentualnych zmian, by logo w 100% było przez Ciebie zaakceptowane. Propozycje logo prezentujemy w oparciu o wizualizacje, które pozwolą zobaczyć znak na wizytówce czy w innym zastosowaniu.

Przekażemy wybrane logo w formatach wektorowych oraz rastrowych, w wersjach pozytyw i negatyw. W pakiecie z logo znajdziesz też informację o zastosowanej typografii oraz wykorzystanych wartościach kolorystycznych. Przekazujemy autorskie prawa majątkowe do logo, byś miał pewność, że w 100% należy do Ciebie.

 

Projekty graficzne wizytówek, ulotek, plakatów i wszelkich materiałów reklamowych to chętnie rozwijana przez nas część działalności. Moglibyśmy napisać, że każdy projekt jest oryginalny, profesjonalny i wyjątkowy… ale nam zależy też by był po prostu fajny, no i byś poczuł do niego miętę :) 

Zadbaj o to, by wszelkie materiały reklamowe w Twojej firmie pasowały do siebie, stanowiąc spójną identyfikację wizualną Twojego biznesu. Strona internetowa, profil na Facebooku, ulotka i roll up postawiony na konferencji powinny mieć wspólny mianownik. Stworzymy go dla Ciebie. 

W naszych projektach stawiamy na prostotę przekazu. 

Coraz trudniej jest wyróżnić się w otoczeniu, stąd hołdujemy zasadzie “mniej znaczy więcej”.